napsgeareudomestic
bannednutritionRegenRx
A
Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

 • کوالاها از برگ*های اکالیپتوس تغذیه می*کنند و این رژیم غذایی انرژی اندکی را در اختیار آن*ها قرار می*دهد. به همین دلیل کوآلا ساعت*های طولانی را بر روی شاخه*های درخت می*خوابد که به ۲۰ ساعت در روز نیز می*رسد. عکس کوآلا را اینجا ببینید.
  بررسی بازار هزینه راه اندازی فست فود

  در هر عمل تجاری که ماحصل آن سود است، بازاریابی نقشی بس پر رنگ را بازی می کند. با توجه به بررسی های به عمل آمده قریب به ۶۶% از افرادی که قصد راه اندازی یک فست فود را دارند به این مهم توجه کافی نداشته و سرمایه خود را در شرایط نامناسبی قرار می دهند.
  بررسی فنی هزینه راه اندازی فست فود

  قطعا این مرحله باید توسط کارشناسان خبره بررسی و تجهیزات لازم به شما معرفی گردد. به عنوان مثال زمانی که وارد فست فودی می شوید که کارشناسی های لازم روی آیتم های فنی آن صورت نگرفته باشد تجهیزات زیادی را خواهید دید که بدون استفاده در آن قرار دارد.

  طراحی کترینگ
  برای اینکه اطلاعات مناسبی در این زمینه بدست بیاورید باید به طور دقیق به تشریح شرایط خود پرداخته تا کارشناسان خبره مبلغ سرمایه اولیه را برای شما تخمین بزنند. اما توصیه می شود این کارشناسان افراد ذینفع در فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی یا فروشندگان نباشند. معمولا مشاوره این افراد باعث بالا رفتن حجم سرمایه گذاری اولیه یا پایین آمدن کیفیت تجهیزات فست فود یا کافی شاپ می شود. ضمنا نکته ای که دارای اهمیت فراوانی است برای بالانس بودن خط آشپزخانه نیاز به دانش فنی کاربردی می باشد.
  آشپزخانه صنعتی
  بهداشت در آشپزخانه های صنعتی
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
Top Bottom